סימנים שלא יהיה עוד דייט

סימנים שלא יהיה עוד דייטהיא נעימה, לבביים, הוא לא אידיוט. אבל יש כמה סימנים מראה שלא תהיה פגישה שנייה.
הגדר לפגישה על כוסית. המלצר להביא לך שתייה, אבל כאשר הוא מבקש אם אתה מוכן לסדר, השותף שלך אומר "רק לשתות משהו". אם תהיה מעוניינת לבלות יותר זמן איתך, הייתי אומר "תחזור בקרוב" או הייתי מציע לפחות משהו כדי להזמין מתאבנים.
מקשר עין. משמעות הדבר היא כי הוא לא אהב להסתכל עליך. אפילו אם זה ביישן, אם אדם חושב שאתה מושך, זה לא יוכלו להימנע מלהביט בך.
אל תבצע הערות לגבי הערעור אתר הכרויות בחינם שלך. אדם שמעוניין הייתי אומר "אתה נראה הרבה יותר טוב בתמונות" או "וואו, אתה יפה" או "יש לך כמה עיניים כל-כך יפה". אתה בוודאי למצוא משהו לכתובת ההופכים מחמאה.
אתם משיגים בטעות. אם גבר נמשך בבעלותה touch על הזרוע, יד או בחזרה כאשר אתה מדבר.
לא חיוך הרבה. גם אם הוא ביישן, אדם שרוצה לעשות רושם טוב יחייכו המון במה שאתה אומר, אתה יצחק כאשר תנסה לעשות משהו מצחיק.
כאשר המלצר שואל אם תרצה משהו לשתות את האיש שהזמין את להגיד את זה מספיק. ללא ספק . לא, בשום פנים ואופן, משהו לשתות אם לא שואלים אותך שותף… הוא רוצה להיות מנומס, אבל יכול להיות חסר סבלנות אם תעשה לך לחכות כמו משהו לשתות.
לא נראה מעוניין בך. . אל תשאל שאלות הנוגעות לתחומי העניין שלך והחיים שלך.
אינו מזכיר פגישה שנייה. אדם הכרויות ללא דמי מנוי פיתה ינסה לקבוע את הפגישה השנייה במהלך הראשון, או לפחות אזכור כאפשרות. לדוגמה, אם הזכרת משהו שאת אוהבת (סרטים, מוסיקה או פעילויות שונות), והוא יאמר "בפעם הבאה שנלך לשם/מנסה זה."
הוא להוט לקבל את החשבון. זה הכרויות ללא דמי מנוי אפשרי ללכת המלצר אם לא מגיע מהר מספיק.
האם אתה מקבל הצעה כדי לתרום. סימן רע מראים כי אין שום עניין רומנטי כלפיך.
לוחץ ידיים איתך. ואתה הולך לומר משהו כמו "עשיתי מת לפגוש אותך."
רובם, על ידי אמצעים כלשהם, שאינו אחרי פגישה שנייה. עם זאת, אם ישנם מספר סימנים כאלה או, חס וחלילה, כולם מנסים להשיג החוצה משם מהר ככל האפשר ואלגנטית יותר.
אל תיקח את זה אישית. . זה מספיק לדעת. זה לא מתאים לך, ללכת רחוק בפעם הבאה!