כיצד להתגבר על ביישנות בהכרויות

כיצד להתגבר על ביישנות בהכרויותזה ידוע כי שום דבר אינו מצליח יותר אם אנחנו חושבים. זה ייגמר רע. הצעד הראשון לפני כל פעולה היא להאמין המוחלט, מהווים הסופית של מה אנחנו עומדים ליצור.
לאנשים להתמודד עם מופנם ביישן או אחרים יוצרת חרדה, סבל, בבמידה כזו את המקרים החמורים ביותר אפילו פיזית: זיעה, הקשר שלך בגרון, כאב בטן, קשיי דיבור, ועוד. כל הסימפטומים נגרמים אתרי הכרויות ללא דמי מנוי על ידי הגורם אותו: ביישנות. כדי להתגבר על ביישנות, יכול להזדהות עם אדם אחר, קודם כל עלינו לדעת כי ביישנות שלנו יש מגבלה אם אתה עולה הסימפטומים מתחילים להיעלם.
עם זאת, אם כאשר אתה מתקרב לאדם אחר האדם להרגיש תסמינים אחדים של ביישנות, פחד או אי נוחות פיזית, מה אתה עושה מאוחר לפגוש דקות ולהמתין כמו פחד, ביישנות להיעלם. אם אתה מוצא את עצמך באותו מקום עם האדם מתקרב, מציין את זה.
אז אתה תהיה אפשרות, בעוד לחמים, זו רק עוד בן אדם כמוך, לא יקרה כלום אם סגור, אתה מדבר. זהו הרגע כאשר ביטחון אתה מקבל לתוך האקשן.
יהיה עליך בתקופה זו של מחכה שתעלה עם ביטחון הכוח שלהם. באיזה אופן? מדמיין את עצמך ביטויים הטוב ביותר שלך, שלך זוהר רגעים או לזכור את הקיבולות זה הא.
מנסה לחיות מחדש את האף בהשראת אלפא הכרויות רגעים אלה ונשיפה לאט דרך הפה. אתה מייצג את כל מה שנמצא בתוכך, אם משהו לא חשוב לך יהיה האדם שאיתו ברצונך להזין במגע. תאר לעצמך כפי שהיה איתך רגעים המפוארת שלך, היית בהחלט להיות נערץ, מוערך, אהבה ועוד.
חושב ונהרהר בזה: יש לך הרבה להציע לאדם שאת מעוניינת בו, רק לך יש את האפשרות להפגין. השראה, פג. להזכיר לעצמך שוב את רגעי התהילה המילוי את עצמך בביטחון, עם כבוד. בעוד ביישנות מתחיל לאט לאט יעלם תרגיש תחושה טובה בכל הגוף. זכור כי אתה. מה שתרצה להיות, אתה פשוט צריך למצוא את המילים כדי להביע את עצמך. חוויות קודמות, יתר על כן, אינו מאפשר להם להגיע לראש. רק מנסה ולהרגיש את המהנה ביותר רגעים להוציא אותך אלפא הכרויות גבוה ואת טופס שיריון מה זה עוזר להיות משוחרר. בשלב זה, אתה כבר מרגיש טוב יותר, בטוח, בלתי מנוצח, להתקרב אל האדם. אתה מואשם כל ההצלחה שלך: אמון בעצמך, יהיו אחרים. לאחר כל ביטחון להזיז הרים.