הדייט הראשון והאהבה הראשונה

הדייט הראשון והאהבה הראשונהאלוהים ברא אותנו שווים, למרות החברה המודרנית מנסה מדי יום אותנו היפוכו של דבר. אני לא הייתי, לא תהיה שווה, לפחות במונחים הכרויות של אהבה. חלק מאיתנו להתאהב לעתים קרובות, לא אכפת לי מה זה משאיר אתר הכרויות בחינם מאחור. מהו העבר נשאר בעבר ולא רק את העניין בעתיד. אבל זה גם הקטגוריה של אנשים מתאהבים פעם אחת בחייהם ואת שאר החוויות הם ניסיונות פשוט לשכוח. את מה שהם לא יכולים להשיג.
כאשר אדם מבקש אם זוכר את האהבה מה נשים רוצות הכרויות הראשונה שלו, קיימות שתי תשובות אפשריות: "מי?", "כן, אני לעולם לא אשכח…" ולהתחיל לומר איך הם נפגשו, איפה, למה הם נפרדו. החל את דרכו של דיבור, מחוות שלו, אתה מבין כי זה לא שכח את אהבתו, למרות שזה בטח נשוי ואב לילדים עם אישה אחרת.
ברוב המקרים, אהבה עתיק? מה לא היה שמח סוף הוא האחד שאתה לא יכול לשכוח, את שואלת איך יכול להיות, אם… מתי תהיה בר מזל מספיק כדי למצוא מישהו. כדי לגרום לך לעזוב מאחורי כל מה שחווית הכל אתה הכרויות חש וחי, אהבה ישנה יישכח בקלות.
אהבה יכול להפוך אותך חיים גן עדן או גיהינום עלי אדמות. מה יכול להיות גרוע יותר כדי לאהוב מישהו, האדם הזה לא יודע אפילו של הקיום שלך? אתה יכול בקלות לשכוח אדם למה לא נתן לך סיבה לצפות. אם מישהו פוגע. בך או גורם שתתחרט. שאת מאוהבת בו אתה קורא הלב שלך בכל רגע "אתה לא שילמתי כי זה גורם לך לבכות לעתים קרובות כל כך!", ואחרי כמה ימים ולילות בוכה ללא הרף מתעורר בוקר אחד אומר לך "מוכן! בסופו של דבר ".
כאשר אתם מתחילים לחייך שוב, אתה יכול להתאהב, אבל אתה צריך הרבה אומץ, תו חזק. אסור לנו לשכוח שהחברים יכול להיות בחדר הסמוך.
הזדמנות עסקית אוהבת כדי לא להיכנס הכרויות לנקודה להתחרט כי אתה נואשות רצתה לעשות משהו, הם עשו. נסה את הקישור הזה של האדם שאתה אוהב לאהוב אותך כמו שאתה עושה.