חוסר זמן תורם להגברת הפופולריות של אתרי היכרויות

חוסר זמן תורם להגברת הפופולריות של אתרי היכרויותחוסר זמן הוא אחד הגורמים התורמים לעלייה בפופולריות נהנה אתרי הנישואין, ואת השקפות כי אהבה לא ניתן למצוא באינטרנט נראה להיעלם מהר יותר, במיוחד במקרה מבוגרים.

על פי מחקר, שנערך על מדגם הכרויות לדתיים זוגות צעירים נשואים, שותפים אשר הכירו את עצמם דרך סוכנויות היכרויות באינטרנט או רשתות חברתיות נוטים להיות מבוגרים יותר זוגות המורכב של שותפים ש ידועים על ידי שיטות מסורתיות מחוץ לסייברספייס. המחקר נערך על ידי חוקרים אמריקאים באוניברסיטת איווה סטייט.

לא כולם מחשפים חתונה אבל…

הם גם נראה להיות מחוץ לנישואים הראשון ומעדיפים תקופות האירוסין קצר יותר, לפני מתחתנים-18.5 חודשים בממוצע, לעומת 42 חודשים, עבור זוגות שהיו  ידועים על ידי שיטות מסורתיות.

"במקרים רבים, ישנם כוחות מבניים מסוימים המעודדים ומעוררים את השימוש בטכנולוגיות אלה", אמרה אלישיה יצוקה, פרופסור לסוציולוגיה באוניברסיטה האמריקנית. "ואחד מהכוחות הללו מייצג את חוסר הזמן שאנשים פונים אליו – כמו המקרה של אנשים שיש להם ילדים, שעובדים במשרה מלאה או שעושים הרבה שעות נוספות ", הוסיפו את אותו מקור.

בנוסף, בני זוג שנפגשו באינטרנט הם אטרקטיבי באותה מידה, אינטליגנטי ובעלי הערכה עצמית זהה כמו זוגות שנפגשו מחוץ הסייברספייס.

לפחות 10 דקות ביום גולשים באתרי הכרויות

היכרויות סוכנויות מקוונות השיגו פופולריות ומקובלות. על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי Forbes.com, ניו יורק היא העיר הטובה ביותר בארצות הברית לרווקים, ואחד ההסברים האפשריים לניצחון זה הוא כי בניו יורק, יש את המספר הגדול ביותר של אנשים עם חשבונות פעילים על רשתות חברתיות שונות בהשוואה לעיר אחרת בארה ב.

חברת המבוססת על ארצות הברית, שהוקמה בשנת, טוענת כי 236 מחבריה מתחתנים כל יום בארצות הברית, לאחר שנפגשו באתר שהחברה מנהלת. פועלת גם בקנדה, אוסטרליה ובריטניה.