מצא את אהבתך באינטרנט

מצא את אהבתך באינטרנטהאם אפשר למצוא את אהבתך באינטרנט אתה ביישן מדי כדי לומר את זה בפני "אני אוהב אותך," או שאתה פשוט צריך זמן ושיחה כדי להרגיש שאתה יכול להתקרב למישהו? במיוחד אם הזמן לא מאפשר לך לצאת הרבה, השירותים של "היכרויות באינטרנט" (היכרויות באינטרנט) יכול להיות הפתרון המושלם עבורך למצוא שותף. אתה תופתע, אבל הרבה. אנשים מושכים אליהם יש זוגות שנישאו לאחר כמה חודשים של צ'אט, יש גם זוגות ששום מרחקים גיאוגרפיים בלתי יאומן הצליחו להיפרד. האינטרנט הרומני הוא, כמובן, איפשהו בתחילת האזור הזה, אבל זה לא אומר שאין לך הזדמנות למצוא את הזוג המקוון שלך!

? איך זה עובד

הצעד הראשון הוא לבחור שם משתמש אתר הכרויות מומלץ כדי לייצג אותך הטוב ביותר ולציין את הסיבה מדוע אתה כותב (כיף, ידידות, סקס, נישואין). אלו הם הקריטריונים שאחריהם תופיע בחיפושים אחר הזכרים המסתוריים באתר. אתה הולך לציין משהו על הגיל שלך, תיאור קטן, אם אתה לבד, נשוי או גרוש, אילו תכונות אתה מחפש בגבר, וכו '. לאחר שנרשמת, באפשרותך ליהנות מכל האפשרויות שהאתר מציע לך: חיפושים מפורטים באמצעות מסד הנתונים, הודעות דואר, צ'אט בזמן אמת, אלבום תמונות אישי ועוד רבים.

ואם זה נכון…

אתה ודאי תוהה: מי יבדוק את כל משתמשי הנתונים שהוזנו ואיך אתה יודע אם בחור שאתה מדבר איתו הוא איך הוא נראה? מאחורי תמונה שחותכת את נשימתך, אתה יכול להסתיר פטיש עם כל מיני כוונות מפוקפק. הנקודה היא לא להגיע מהר מדי. בשיחות או בהבטחות כמו פנים אל פנים ראשונות! זה מסדר את האדמה נסה לנחש אותו בין הקווים ולהבין איך ומה הוא רוצה ממך על ידי הדרך שבה הוא מדבר. אם אתה מתקרב לראשון "מה אתה עושה, בובה", זה ברור שזה רק ילד משחק כיפי. אף אחד לא שואל את ה-CNP שלך כאשר אתה הירשם, כך שמישהו יכול להתחזות לכל אחד-ואתה יכול להיות בלונדינית 1.90 עם דוקטורט בפיסיקה קוונטית, אם אתה רוצה.

זה הכל על להחליט את הדבר הראשון שאתה מחפש: כיף או מערכת יחסים זה יכול לעבוד. בהתבסס על הופעות, ישנם הרבה מזהי מקוון החלו רבים כי יש הצליחו בנישואים מאושרים – האתרים הרציניים ביותר היכרויות יש מקטע כמו "סיפורי הצלחה", שבו הזוגות שנוצרו באתר מוצגים, מי הצליח ל הפוך את המסתורין ואת האטרקציה של הרשת לתוך אהבה מתמשך בחיים האמיתיים. , כל עוד אתה לא ספקן! משהו נפלא עלול לקרות לך

איך אתה מפיל אותו?

מחפש, נגיד, אדם מבוקרשט, בן 27 עד 35 שנים, שרוצה מערכת יחסים ארוכת טווח, הוא סולו, נלהב על מוזיקת פופ רוק ומסעות ואינו רוצה ילדים עדיין. … "חיפוש" ו… הנה עשרות בחורים התואמים את הקריטריונים שנבחרו. לרובם יש פרופיל ותמונה, כך שלא יהיה לך קשה לכוון את עצמך.

מתוך התיאור הקטן שכל משתמש עושה, אתה יכול להבין במהירות אם הוא מהסוג שמעתיק ציטוטים מספרים, משתמש במטאפורות שופע כדי להרשים, לא ממש אכפת לו מה אתה חושב עליו או… הוא רק בחור סטרייט. שרוצה לפגוש אותך הצעד הבא: בדוק אם זה מקוון! מילה פשוטה, "טוב" בנאלי, יכול להיות הצעד הראשון שלך. אם הוא עונה ומשתוקק לדיון, הדרך כבר פתוחה!

אל תשכחו…

נסה לגלות כמה שאתה יכול על אותו לפני שאתה נותן לו נתונים עליך. אל תחשוף את השם האמיתי הראשון שלך, כתובת, עבודה או מספר טלפון. אתה לא יודע בדיוק מי מאחורי הצג עדיין!

אם אתה יוצא איתו, תעשה את זה. אחרי שאתה משוחח על זה כמה פעמים
תבחר מקום ציבורי, בר. או בית קפה שהיית בו עדיף לא ללכת לבד, אבל, אם אתה מרגיש נבוך, להכריז על חבר לאן אתה הולך עם מי.