10 סימנים שהדייט יצליח

10 סימנים שהדייט יצליחלעיתים קרובות אני שומע חברים דייט ראשון אומר: ההורים שלי היו דייטינג הראשון יחסים טובים. או: מה הכוונה "טוב"? שאל אותם. לא להיות מאוהב . ביליתי הרבה אחד עם השני.
לפני שנים, ייתכן כי זו היתה ההגדרה של הכרויות יחסים טובים, אבל איפה היום רוב האנשים רוצים יותר. להלן עשרה סימנים של מערכת יחסים בריאה.

1. עדינות
זה חשוב על כל הדברים הטובים דייטינג ראשון מאשר לעשות את כל הדברים בצורה שלו, כדי בבעלותך או בשליטתך יש תמיד נכון? נהנה להיות טובים אחד לשני? עדינות נגד הטלת של אחד הבעלים תמיד תצוגה הוא חיוני עבור מערכת יחסים בריאה.

2. חום וחיבה ספונטנית
לבטא את החיבה שלך לעיתים קרובות אחד את השני? שניכם יכולים הכרויות בחינם לראות את מהות היופי של שותפו לחיים. יותר מאשר את הפגמים? באפשרותך להעביר מעבר מבחוץ לכיוון המרכז של האחר העצמי? החום והחיבה הכרחיים עבור מערכת יחסים בריאה.

3. צחוק וכיף
אתה יכול לשחק ולצחוק ביחד? להעריך וליהנות אחד של השני חוש הומור? בעיצומו של קשיים, אנחנו יכולים לעזור לך כדי אחד את הכרויות  השני עם הומור? אתה יכול תהיה מוכן, משחקים ביחד, עוזב אותך להיות כמו כל הילדים ביחד? חיוכים וכיף דייטינג ראשון לשחק תפקיד עצום מערכת יחסים בריאה.

4. סיפוק הזמן בילה יחד, בנפרד הזמן המושקע
אתה האחד עבור ה"פייבוריט אחרים עבור האדם לבלות? אתה מוטיבציה להקדיש הזמן להיות ביחד?
יש זוגות לבלות הרבה זמן יחד. כי אנחנו ממש שמחים, בעוד אחרים מה גברים רוצים מבלים הרבה זמן יחד מתוך פחד של לא להיות לבד. חשוב עבור מערכת יחסים בריאה או עבור כל אדם מעורב יש חברים, תחביבים, כדי לא להיות תלויים אחד בשני. תלות אינו בריא במערכת יחסים, תלות רגשית במיוחד.

5. שיטה לפתרון קונפליקטים
בכל מערכת יחסים יש התנגשויות. הסכסוך אינו הבעיה, אבל איך אתה מתמודד עם זה. יש לך שיטה לפתור התנגשויות או בעיות ניתנות רק בצד אחד? אם ארגומנט הוא חלק מהדרך כדי לפתור את ההתנגשות, להתווכח כראוי או נפגע אחד את השני כאשר הם עושים?

6. בנושא הכעס
אם אחד או שני לך להתעצבן, להחזיק עם השיניים, השותף שלכם, מעניש או אתה יכול לבחור מזה בקלות? במערכת יחסים בריאה, שני בני דייטינג ראשון הזוג יכולים להתגבר על כעס במהירות, על עדינות וחיבה.

7. בוטח באהבה אחד של השני
שניכם לבטוח שהאהבה היא יציבה, אפילו ברגעים מאוד קשה בשבילך? הם יודעים כי אתה יכול לתת בסרגל הכלים, אתה יכול לאכזב או פצעים רגשיים על אחד את השני ואת האהבה עדיין יהיו שם? שניהם יודעים שהאהבה שומר מי אתה, לא מה אתה עושה? רמה זו היא חיונית עבור מערכת יחסים בריאה.

8. שמיעה, הבנה, קבלה ולמידה
האם אתה מרגיש שמקשיבים, מובן ומקובל? באפשרותך לשתף את הסודות של בן הזוג ללא חשש שנשפט? «כל אחד יותר מעוניינת ללמוד על עצמם ועל אחד את השני ולא להשתלט? אתה מאזין אחד את השני עם לב פתוח ונכונות להבין ולא אתן לך לשפוט דייט ראשון אחד את השני?

9. מיניות
הקשר המיני שלך הוא מאוד עדין וחם? אתה יכול להיות משגל ספונטני? אתה יכול לדבר אחד לשני על הדברים שאתה עושה?

10. החופש להיות עצמך
אתה מרגיש כל חופשי להיות עצמכם לחלוטין? אתה מרגיש מחפש נתמך בכל הדברים להביא את השמחה? ליהנות זוגך משמחה שלך?

למרות חלק מהאנשים חשים באופן טבעי ללא תשלום, פתוח, רגשית נדיפים, אחראי על עצמם, רוב האנשים צורך לרפא פחדים ודעות קדומות דייט ראשון למדו משפחותיהם שלהם. מערכת יחסים בריאה מפתחת כמו כל שותף מפתחת את היכולת לאהוב את עצמם, אחד את השני.